Kupilka sada KUKSA 210 ml + MISKA 550 ml - Blueberry

Sada obsahuje misku KUPILKA 55 a šálek KUPILKA 21. Nová éra venkovního stolování začala právě tímto hrnkem. Již v dávných dobách se tvar KUPILKA 21 používal díky své praktičnosti. My jsme pro vás šálek vyladili k dokonalosti. Tento hrnek udrží váš horký nápoj horký, aniž by vám popálil prsty.

Vlastnosti:

Objem 2,1 dl
Hmotnost 83 g
Výška 60 mm x šířka 93 mm x délka 165 mm
KUPILKA 55 má rukojeť pro dobré uchopení, která ponechává druhou ruku volnou pro přípravu nápoje. Cestovatelský multitool pro jakýkoli druh jídla.

Objem 5,5 dl
Hmotnost 184 g
Výška 54 mm x šířka 154 mm x délka 223 mm

Sada balena v kartonové krabici z recyklovaného papíru

Použití:

KUPILKA výrobky jsou vhodné pro použití jak v přírodě tak i doma. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který je vhodný zejména na teplé nápoje nebo potraviny. KUPILKA výrobky jsou lehké a odolné, mohou být používány např. při pěší turistice, kempování nebo pobytu v přírodě a dají se snadno čistit teplou vodou. KUPILKA produkty nevyžadují žádnou údržbu. Nádobí lze mýt ručně v přírodě nebo doma v myčce. Výrobky jsou vyráběny z vlastního bio materiálu s využitím EKO energie a každý kus krásně stárne, ale přitom si zachovává své vlastnosti. Jak je výrobek čerstvý, můžete zjistit podle vůně dřeva - čím silnější vůně, tím je výrobek novější. Doporučená teplota nápojů a pokrmů servírovaných do nádobí KUPILKA je mezi -30 a 100 ° C.

Kompozitní dřevo:

KUPILKA výrobky jsou vyrobeny z biomateriálu. Termoplastický kompozit obsahuje 50% borovicové dřevo a 50% plastu. V porovnání s plastem, má tento materiál vyšší tepelnou odolnost a delší životnost, díky husté kompozitní struktuře. Na rozdíl od plastu, do něj může být ryto. Srovnáme-li tento materiál se dřevem, velké výhody si všimnete hned. Žádná údržba, neabsorbuje pachy a není citlivý na vlhkost.
KUPILKA výrobky jsou recyklovatelné. Na konci života výrobku může být znovu zpracován, obroušen a stát se tak součástí nového výrobku. Všechny obaly i visačky KUPILKA jsou z recyklovaného kartonu.

Dostupnost Na dotaz
Kód: 3241
585 Kč
Kupilka sada KUKSA 210 ml + MISKA 550 ml - Blueberry
Doprava všude
Doprava všude
Posíláme do celého světa
Zakázková výroba
Zakázková výroba
Vymyslíme, vyrobíme, dodáme
Sleduj nás na sítích
Sleduj nás na sítích
Kontakt
Sleduj nás na sítích

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuksy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.